Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Znanych jest parę prostych metod, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna albo jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka porad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego viagra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje transport krwi do członka podczas seksu. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.

Tags : , , , , , ,